Profesjonalny tłumacz przysięgły

Moje wartości

Dokładność

Rygorystyczna kontrola jakości tłumaczeń gwarantują dokładność w procesie tłumaczenia.
W celu zachowania zgodności dokumentacji proponuję klientom dodatkową możliwość sprawdzenia wersji elektronicznej tłumaczenia przed odbiorem osobistym.

Zaangażowanie

Angażuję się w wykonanie każdego tłumaczenia, żeby spełniać potrzeby moich klientów. Zawsze pozostaję do dyspozycji i służę pomocą swoim klientom by wspólnie osiągnąć pożądany wynik.

Profesjonalizm

Zależy mi na świadczeniu usług najwyższej jakości. Stosuję się do przepisów Ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego, Kodeksu zawodowego tłumacza przysięgłego oraz dobrych praktyk rynkowych i norm etycznych.

Referencje

Partnerzy

Jestem partnerem programu Karta dużej rodziny. Karta przysługuje wszystkim rodzicom oraz małżonkom rodziców, którzy mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci. Posiadaczom karty przysługuje ulga w wysokości 5% na wszystkie usługi tłumaczeniowe opisane na niniejszej stronie internetowej oraz darmowa wysyłka tłumaczeń do paczkomatów InPost na terenie całego kraju.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że jestem partnerem programu Karta warszawiaka oraz Karta młodego warszawiaka. Karta jest dostępna dla wszystkich zameldowanych na stałe lub mieszkanek i mieszkańców wraz z ich dziećmi płacących podatki w Warszawie. Posiadaczom karty przysługuje ulga w wysokości 10% na wszystkie usługi tłumaczeniowe opisane na niniejszej stronie internetowej.

O mnie

Jestem profesjonalnym tłumaczem przysięgłym języka ukraińskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach dokumentów prawnych i biznesowych, zapewniając dokładność i wiarygodność.

Szczególnie ciekawe dla mnie są także tłumaczenia z zakresu IT, finansów i bankowości, techniki, budownictwa oraz inżynierii.

Moja firma powstała z pasji do języków i potrzeby dostarczenia wysokiej jakości tłumaczeń na rzecz moich klientów.

tłumacz ukraińskiego
Skontaktuj się ze mną

Potrzebujesz tłumacza przysięgłego? Skontaktuj się już dziś!

Przewiń na górę